Pages Navigation Menu

Usługa posprzedażowa w branży nieruchomości – czyli jak zadbać o klienta

Usługa posprzedażowa w branży nieruchomości – czyli jak zadbać o klienta

Większość firm pozostawia swoich klientów samym sobie, gdy tylko podpiszą oni umowę – widać wówczas, że tak naprawdę zależało im jedynie na dopełnieniu transakcji, a nie na zadowoleniu klienta. A przecież jest ono nadzwyczaj ważne i pełni kluczową rolę w przetrwaniu firmy – niezadowolony klient nie poleci danego przedsiębiorstwa swoim znajomym i przyjaciołom. Świadczenie usług posprzedażowych świadczy zatem o podejściu firmy do swoich inwestorów oraz o szacunku jaki do nich żywią.

DOMY W HISZPANII

Agnes Inversiones to firma, która działa na rynku już od 2006 roku, a jej założycielka zdecydowała się na stworzenie swojej marki dopiero w momencie, gdy sama nabrała doświadczenia w branży – po ponad 10 latach działalności.

Firma specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie nieruchomości w Marbelli oraz na całym wybrzeżu Costa del Sol. To hiszpańskie wybrzeże, znane wielu turystom z doskonałych kurortów – czystych plaż, wysokiej temperatury, miłych ludzi oraz cudownych widoków! Z domów i mieszkań w Hiszpanii można bowiem podziwiać wybrzeże Afryki i spoglądać na delikatne fale, mieniące się w słońcu lub w świetle księżyca.

USŁUGA POSPRZEDAŻOWA

Jednak nie jest to jedyną zaletą firmy – dokłada ona wszelkich starań, aby klienci firmy byli możliwie jak najbardziej zadowoleni również z usług posprzedażowych. Nie zostają bowiem pozostawieni samym sobie – pracownicy Agnes Inversiones troskliwie się nimi zajmują.

Między innymi pomagają w ewentualnej renowacji, udzielają porad co do wystroju wnętrz oraz potrafią odnaleźć najznakomitszych projektantów i dekoratorów! Poza tym tylko oni odnajdą najlepszego kucharza na Słonecznym Wybrzeżu, zadbają o ogródek swoich klientów (by był zawsze wypielęgnowany) i umożliwią im w razie potrzeby zapisanie się na najsolidniejszy kurs hiszpańskiego w okolicy. Sama okolica zresztą może zostać dokładnie zwiedzona przez kupców, dzięki organizowanym przez firmę wycieczkom.

ZARZĄDZANIE NA ŻĄDANIE

Zakup willi w Hiszpanii jest raczej łatwy – ale co uczynić po nim? Często klienci firmy nie znają jeszcze najlepszych fachowców w okolicy lub też po prostu nie zamierzają od razu przeprowadzać się do kupionego domu.

Wspomniano wcześniej o dbałości firmy o wynajęcie najlepszego ogrodnika, kucharza, czy też elektryka – firma jednak świadczy o wiele większe usługi! Za roczną opłatą jej pracownicy zadbają odpowiednio o nieruchomość – będą ją raz na 2 tygodnie (lub częściej) wietrzyć, zarządzać pocztą, czuwać nad sprzątaniem i usuwać ewentualne awarie.